مهندس مقدسیان: خانم های بسکتبال نمونه عفت و پاکی اند

نویسنده : basketball basketball شنبه 28 آذر 1394 03:25 ب.ظ  •   


مهندس علی مقدسیان از چهره های پیشکسوت در مقام های ورزشکاری ، معلمی و مدیریت نیم قرن گذشته بسکتبال ایران نخستین سخنران روز جمعه بود که توسط عنایت آتشی پیشکسوت ،  مفسر و کارشناس بسکتبال تلویزیون در مراسم نکوداشت داریوش نبوی و جمشید شریعت نژاد دو تن از مربیان پیشکسوت این رشته ورزشی دعوت شد تا دقایقی برای حاضران سخن بگوید. او گفت: خوشحالم بعد از مدت ها چهره های نورانی شما عزیزان را بار دیگر از نزدیک مشاهده می کنم. من از صمیم قلب برای کسانی که زحمت می کشند و این کار را برای شادی همه پیشکسوتان بسکتبال فراهم می کنند سپاسگزارم. شاید بعد از 58 سال معلمی ، امروز سخت ترین لحظه سخنرانی من  باشد زیرا جمع زیادی از حاضران در این مراسم  سال ها پیش با ده دوازده سال سن شاگردان من بودند اما امروز گرد پیری روی صورت شان نشسته و این خاصیت روزگار است. فراموش نکنید و بدون تعصب می گویم کمتر ورزشی این قدر چهره های تابناک و ستاره های درخشان در خود پرورانده است . چه در ورزش چه در اخلاق .

این پیشکسوت بسکتبال در ادامه سخنان خود اضافه کرد: جمشید شریعت نژاد و داریوش نبوی که امروز به پاس خدمات شان در بسکتبال اینجا جمع شده ایم هرگز در سمت های مختلفم در بسکتبال ندیده بودم حتی در بحرانی ترین شرایط بازی ، کوچکترین بی اخلاقی نسبت به داوران، تیم حریف یا بازیکنان خود نشان بدهند. نمونه ای از اخلاق و صفات بارز انسانی بودند و در این جمع به هر که نگاه می کنم می بینم همه شما این چنین صفاتی داشتید.

مهندس مقدسیان ادامه داد:  خانم های پیشکسوت بسکتبال  که در زمین ورزش بودند نمونه اخلاق ، پاکی و عفت بودند و اکنون برخی از آنها مادرانی هستند که فرزندان آنها در دامان ورزشکاران قهرمان و ارزنده پرورش یافته اند. تعداد زیادی از آن ها همراه تحصیل ورزش کرده اند و در هر دو جبهه موفق شده اند و اینک به عنوان اساتید برجسته اینجا حضور دارند. آخرین ویرایش: - -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic