زندی : علاقه ام به بسکتبال چند برابر شده است

نویسنده : basketball basketball شنبه 28 آذر 1394 03:24 ب.ظ  •   


منوچهر زندی پیشکسوت رسانه یکی از مدعوین مراسم نکوداشت جمشید شریعت نژاد و داریوش نبوی مربیان پیشکسوت بسکتبال ایران بود که طی سخنانی اعلام کرد: چند سالی است که بنا به رویه های غلط  در ورزش ما پیشکسوتان در خانه های شان نشسته اند و ورزش از فیض بهره گیری آنها محروم است. فدراسیون ها بد شکل می گیرند و مجامع فدراسیون ها در ظاهر دموکراتیک است. اما پرسش من این است چرا هیچ کدام از شماها در مجامع نیستید؟  

زندی با اشاره به رویکرد وزارت ورزش و جوانان به بحث مجامع انتخابات گفت : خوشبختانه مدیران ورزش این موارد را به خوبی دریافته اند اما مشکلات ما مربوط به یک یا دو سال گذشته نیست و به صورت قانونی سرمان کلاه رفته است. باید کمک کنیم تا تشکل های این چنین بتواند راهکارهای مناسبی برای استفاده از تجربیات پیشکسوتان در ورزش  ایجاد کند.

مدیر باشگاه پیشکسوتان ورزش درباره میزان همبستگی بین اهالی ورزش ها از بوکس و بسکتبال مثال زد و گفت :  دو سال از کار باشگاه پیشکسوتان می گذرد و در این مدت بوکس و بسکتبال نمونه های استثنایی ما هستند. آقایان امیرایلیاوی، علی شکوری و نصرت اله جعفریان  به اتفاق  خانم گرافیان در باشگاه پیشکسوتان نمونه های کاملی از اخلاص ، همت و غیرت ورزشی هستند. بعد از دیدن علاقه آنها به اتفاق خواهران شجاعی به کار در باشگاه هر کجا بتوانم به بسکتبال بیشتر کمک می کنم.

این پیشکسوت ورزش ادامه داد: حیف  است در ورزش بسکتبال سعید فتحی نباشد یا میزاآقابیک و رضاپور را بزنیم و به پیشکسوتان دیگر بی مهری شود. افراد باید بمانند و با هم کار کنند. در بیست سالی که کار بین المللی می کنم در همه مجامع بین المللی افراد از تحصیلکرده ها و باتجربه های همان ورزش ها برگزیده شده اند.

زندی درباره اثرات منفی بی توجهی به پیشکسوتان گفت: افرادی که بیرون می مانند بعد از مدتی فکر می کنند دیگر کاره ای نیستند و کاری از دستشان برنمی آید. این یک معضل شده و ما زمان زیادی گذاشته ایم تا به یک پیشکسوت با این افکار بگوییم هنوز دارای جایگاه و شخصیت هستی و باید بیایی. در نهاد باشگاه که خبری از پیشکسوتان نیست و فدراسیون ها با خودکامگی مطلق افراد را کنار می زنند. از آدمی که یک کم زبان دارد خوششان نمی آید و کنارش می گذارند . آخرین ویرایش: - -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات