پرسش های بی پاسخ بعد از سفر مشحون / آیا رییس فدراسیون بسکتبال زیر پرچم آمریکا سوگند خورده است؟

نویسنده : basketball basketball سه شنبه 19 آبان 1394 09:49 ق.ظ  •   

فرهیختگان بسکتبال - ناکامی تیم ملی بسکتبال در رقابت های بسکتبال جام ملت های آسیا با مسافرت نابهنگام محمود مشحون به آمریکا ، پرسش و ابهام هایی را بوجود آورد که با گذشت یک ماه و اندی از این رقابت ها همچنان بدون پاسخ مانده است. مشحون که بیماری خود را بهانه مسافرتش از چانگشا چین محل برگزاری رقابت ها به دالاس آمریکا اعلام کرده است درباره شایعاتی که بعد از ترک اردوی تیم ملی و رفتن به آمریکا به منظور شرکت در مهمانی که گفته می شود عروسی نوه اش بوده است ، توضیحی نداده است.با این وجود بعد از ناکامی تیم ملی بسکتبال در رقابت های جام ملت های آسیا پرسش های زیر هنوز برای اهالی بسکتبال بدون پاسخ مانده که شخص رییس فدراسیون باید درباره ابهام های بوجود آمده یک سفر نابهنگام شفاف سازی کند:
1) جمعه دوم اکتبر (10 مهر امسال) رستوران ایرانی کسری در دالاس آمریکا پذیرای مهمانان چه کسی بوده است؟
2) محمود مشحون روزهای سوم و چهارم اکتبر (شنبه و یکشنبه 11 و 12 مهر ) کجا بود ؟ بیمارستان ؟ مدارک مربوط به بستری شدن وی در این روزها چرا نباید ارایه شود تا از بروز برخی شایعات جلوگیری کند؟
3)آیا مشحون هفتم اکتبر (چهارشنبه 15 مهر)  بلیت بازگشت به تهران داشت اگر چنین بود چرا یک هفته بعد اعلام شد که مشحون وارد ایران شده است؟
4)بلیت رفت به چین و از آنجا به ایالات متحده که سفر شخصی بشمار می رود چگونه و از چه محلی دریافت شد؟ آیا مشحون شخصا به تهیه بلیت شخصی خود به آمریکا اقدام کرده بود؟ به عبارت ساده تر پول مخارج این سفر از جیب شخص مشحون بوده یا قاطی سفر تیم ملی شده است ؟ 
قطعا مدارک و مستندات محمود مشحون می تواند ابهام هایی که از یک سفر نابهنگام به آمریکا بوجود آمده را برطرف کند. حتی جریان دوتابعیتی بودن روسای فدراسیون ها که سازمان بازرسی کل کشور روی آن انگشت گذاشته است باید در همین اثنا مشخص شود که آیا مشحون زیر پرچم آمریکا سوگند خورده و یک شهروند آمریکایی است یا گرین کارت دارد  که براحتی از چین سوار هواپیما می شود و بیست ساعته به دالاس در آمریکا می رسد یا طرح این موضوعات هم از اساس غلط است ؟ 
با ارایه این مدارک، به افرادی که دوره طرح کاد خود را در وکالت با شکایت از رسانه ها می گذرانند ، نیازی نیست.     


آخرین ویرایش: سه شنبه 19 آبان 1394 10:34 ق.ظ

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic